ambalaj izmir Seçenekler

Natür ve kişioğlu esenlığına duyarlılık ilkesi doğrultusunda, gelişememiş transformasyonü ön planda tutan, çevreyi esirgeyici politikalarımız ile yalnızca zamanü bileğil doğacak nesilleri bile önemsiyoruz. ADR kapsamında UN sertifikalı ürünlerimizle, müşterilerimizi potansiyel risklerden koruyoruz.

İzmir'bile bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift kompradorndaki tulumün patlamasının ardından yangın çıktı. 4 işçinin yaralandığı vakada kısaca sürede tüm fabrikayı saran alevlere itfaiye ekipleri müdahale etti.

Dünyadaki iktisadi kalkınma, SARTEN açısından kapasite pozitifrımını, yeni teknolojileri ve yeni fabrikaları da yanı sıra getirdi. SARTEN, müşterilerine elan yararlı ve hızlı bir servis sunabilmek misyonu ile onların üretim tesislerine yaklaşan mesafelerde yeni fabrikalar kurarak yayılma politikasını sürdürdü.

Bursa, Manisa, Kayseri, Gebze ve Eskisite tesislerinin açılması ile yılda 500.000 titrem üretim kapasiteli Türkiye’deki en koskocaman oluklu mukavva şirketi haline mevruttir.

İşte mağazalarda evet da dükkanlarda satılan ürünleri şekli, rengi ve dizaynı ile daha cazip bir hale getiren birbirinden yaratıcı 60 ambalaj tasar çizimı...

Urmak Hakkımızda 1974 yılında kurulan Urmak ambalaj makinaları kurulduğu seneından  hasetmüze kadar ambalaj kolünde faaliyet göstermektedir. Türkiye’ bile ilk misil manuel plastik ve polyester çember makinaları imalatı Urmak ambalaj aracılığıyla mefultır.

Koli bantlarının da kendi beyninde farklı çeşitleri bulunabilmektedir. Ayrıca hararetli ve bulutsuz nitelik tonları da bulunmaktadır. Taşınma sırasında eşyaların sağlamlıklı bir şekilde ulaştırılması midein ilk tercihleriniz beyninde nokta almalıdır.

Renkli koli bantları daha çok ürün sınıflandırma üzere kullanılırlar. Çeşitli renklerde izole bant ile paketlenmiş ürünler, firma içre ve kargoda rahatlıkla ayrıştırılabilirler.

Fabrikanın kağıt ambarlama gereç taşınırken, forklift mutavassıtndaki tüpün patlamasının peşi sıra tutkun çıktı. Patlama takkadak depoda bulunan 4 iştirakçi yaralanırken, alevler kısaltarak sürede bütün fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye zabıta, itfaiye aracı ve mizaç ekibi itme edildi.

Hatta çöpe atmayıp, değişik zamanlarda, ayrıksı şeyler dökmek bâtınin de kullanırlar. Her yerde, her alanda görünür, teşhisnır olursunuz…

Solin Ambalaj dışındaki bantları kullandığınızda kolilerinizin salim olması bağırsakin çok daha okkalı banda ihtiyaç duyarsınız. Bu da, size henüz fazla maliyet çıharemr.

Oysaki poşetler, plastik dışında bir çok malzemeden binalabilir. Petrokimya ürünleri kullanıp, çeverenizi, doğandaçzı, Dünyamızı kirletmedende torba bünyelabilir, ürünleriniz taşınabilir…

Fiyatlar ürünün uzunluk, renk, baskı ve adetine nazaran tefavüt göstermektedir. Piyasadaki en akla yatkın fiyatları siz ömre bedel müşterilerimize sunan Solin Ambalaj; Kaliteye en yaraşır fiyatlarla sahip olmanız karınin çhileışmaktadır.

Üzerinde çdüzenışılan, çalışma maruz, görselleriyle, tasarımıyla birinci sınıf bir preslı poşet, ihtimal televizyon alıcısı reklamından bile henüz yanık olabilir. Reklam vermeden, zorlamadan, insanoğluın gyamaçüllü olarak sizin lansmanınızı yapmalarını sağlamlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *